HEMEN BAŞVUR Ankara Çankaya’daki Özel Okullar | Ortadoğulular Eğitim

Ankara Çankaya’daki Özel OkullarAnkara Çankaya’daki Özel Okullar

Ankara’nın Çankaya bölgesinde bulunan Ortadoğulular Anadolu Lisesi, canlı eğitim ve video dersler ile birlikte eğitime kaldığı yerden devam ederken veli ve öğrenci memnuniyeti açısından önemli ilerlemeler kaydetmiştir. Video dersler, internet sitemizdeki sistemimizden devam ederken aynı zamanda canlı derslerimiz günlere bölünmüştür. Böylelikle öğrenciyi yormadan etkili bir şekilde derslerimiz devam etmektedir. Online olarak kurulmuş veli ve öğrenci gruplarında öğrencilerimiz başarılı bir şekilde eğitimlerine devam etmektedir. Öğrenci gruplarında ödevlendirme sistemi bulunurken veli gruplarında ise ödev bilgilendirmesi sürekli devam etmektedir. Bütün bu yapılan çalışmalar eğitim alanında büyük adımlar olarak tanımlanabilir. Bu atılan büyük adımlar sayesinde Ortadoğulular Anadolu Lisesi, Ankara Çankaya’daki özel okullar arasında yine sesini duyurmayı başarmış ve ön sıralara geçmiştir. Alanında uzman ve tecrübeli öğretmenlerimizin sık sık yaptığı veli ve öğrenci görüşmelerinin sonucunda Ankara Çankaya’daki özel okullar arasında memnuniyeti yüksek bir okul olduğumuzu bilmek hepimizi sevindirmektedir. Ankara Çankaya’daki özel okullar arasında tercih edilen bir kurum olmak ve bu görevleri layığıyla yerine getirmek zor olmasına rağmen çalışanların huzurlu olmasını sağlar. Eğitime her şart altında devam eden bir yapıya sahip olduğunu bir kez daha ortaya koyma başarısını gösteren Ortadoğulular Anadolu Lisesi, daima öğrencilerinin yanında bulunduğunu da hissettirmiştir. Öğretmen veli iş birliği ile başarısına her geçen gün yenilerini ekleyerek yoluna devam etmekte ve Ankara Çankaya’daki özel okullar arasında parmak ile gösterilmektedir. Veli iş birliğinden alınan önemli raporlamalar sayesinde eksik olan eğitim taşları yerine oturtulmuş ve başarı kaçınılmaz bir son olmuştur.

Bu yazımızda Ankara Çankaya’daki özel okullar hakkında kısmen bilgi verdikten sonra bir sonraki yazımız olan Ankara özel lise tavsiyesi ile bilgilendirme yapacağız.

Ortadoğulular Eğitim Yılın En İyi Eğitim Markası Ödülü

Yılın En İyi Eğitim Markası Ödülü

Bu yıl 2.si düzenlenecek olan Türkiye Lider Marka Ödülleri`nde iş, eğitim, sanat ve edebiyat alanında başarılı çalışmalar gerçekleştiren, faaliyet ...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.