HEMEN BAŞVUR Eğitim Sistemimiz | Ortadoğulular Eğitim

Eğitim Sistemimiz

Ortadoğulular Eğitim Eğitim Sistemimiz


Eğitim Sistemimiz

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, öğrencilerine en iyi eğitimi sağlamak için tam ve etkili öğrenme modelini 10-12 kişilik özel sınıflarda uygulamaktadır.Tam ve etkili öğrenme modelinde tüm konuları, öğrencilere eksiksiz olarak öğretmektedir.

Başarı, her çocuk için ayrı tanımlansa da var olan durumun gidebildiği en iyi yere gitmesi için yapılacak temel davranış biçimleri vardır.Çocuğun bu sürecinde; tekrar mekanizmasını iyi kurmak, çözdüğü soru sayısını arttırmak, sınava odaklanmasını sağlamak gibi konularda özel olarak ilgilenmektedir.Bu bağlamda Ortadoğulular Eğitim Kurumları, tüm sınıflarını homojen sınıflar şeklinde ayırmaktadır.

Tam ve etkili öğrenme modelimizde dersler işlendikten sonra, etütler ile tekrar edilmektedir ve bir konu tam olarak anlaşılmadan diğerine geçiş yapılmamaktadır.

Her sınıf için görevlendirilen danışman öğretmenler, sınıftaki öğrencilerin çalışmalarını yakından izleyerek rehberlik birimi ve veli ile sürekli iletişim halinde çalışır.Sınıf danışman öğretmeni, öğrencisinin sadece kendi dersindeki değil, diğer derslerdeki performansını izler.Velilerimiz, öğretmenlerimiz ile istediği zaman görüşerek öğrencisi hakkında bilgi edinebilmektedir.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, yaz tatilinde de dersler yaparak eğitimde sürekliliği sağlamaktadır.

Yoğun ders programlarıyla konular erkenden bitmekte ve böylece bol deneme sınavları ve tekrar yapılmaktadır.

Ortadoğulular Eğitim Hakkımızda

Hakkımızda

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, 2002 yılında kurulmuş olup 16 yıldır eğitim-öğretim hayatına devam etmektedir. 2007 yılından itibaren Butik dershan...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Eğitim Kadromuz

Eğitim Kadromuz

İlk kurulduğumuz günden bugüne alanında uzman, öğrenci ile iletişim kurmasını bilen ve ayrıca onlara empati yapabilen öğretmenler Ortadoğulular Eği...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.