HEMEN BAŞVUR Ortadoğulular Eğitim Kurumları'nda Uzaktan Eğitim Başladı | Ortadoğulular Eğitim

Ortadoğulular Eğitim Kurumları'nda Uzaktan Eğitim Başladı

Ortadoğulular Eğitim Ortadoğulular Eğitim Kurumları'nda Uzaktan Eğitim Başladı


Ortadoğulular Eğitim Kurumları'nda Uzaktan Eğitim Başladı

ORTADOĞULULAR EĞİTİM KURUMLARI’NDA UZAKTAN EĞİTİM BAŞLADI

 

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, Milli Eğitim Bakanlığı'nın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uzaktan eğitim sistemine geçmesinin ardından oluşturduğu Ortadoğulular Dijital Akademi programıyla öğrencilerine interaktif eğitim vermeye başladı.

 

Aylar süren yoğun bir çalışmayla hazırlanan Ortadoğulular Dijital Akademi sisteminin öğrencilerin hizmetine sunulduğunu ve 4 binden fazla öğrencinin platform üzerinden eğitim aldığını ifade eden CENİK, "Platformumuzda seviyeye göre düzenlenmiş testler, anında değerlendirilebilen online sınavlar, kazanımlara göre ders videoları, bireysel rehberlik anketleri ve yapay zeka uygulamasıyla şekillenen rehberlik hizmetleri mevcut. Biz bu platformumuz üzerinden 23 Mart haftası itibarıyla bütün öğrencilerimize sistemimiz üzerinden eğitime başladık. Bu süreçte deneyimli kadromuz ve teknolojik altyapımızla öğrenci ve velilerimizin yanındayız." diye konuştu.

 

Eğitime teknolojik desteklerinin artarak devam edeceğini belirten Ortadoğulular Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ümit CENİK, “Ortadoğulular Dijital Akademi (ODA) Sistemiyle, kurs ve okullarımızın tüm sınıflarında okuyan her öğrenci derslerini uzaktan takip edebiliyor. Eğitim-öğretim hizmetimiz kesintisiz olarak devam edecek.” dedi.

Ortadoğulular Eğitim Haberler.com - Ortadoğulular Eğitim Kurumları`nda uzaktan eğitim başladı

Haberler.com - Ortadoğulular Eğitim Kurumları`nda uzaktan eğitim başladı

Haberler.com - Ortadoğulular Eğitim Kurumları`nda uzaktan eğitim başladı

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Aydınlıkevler Dershane

Aydınlıkevler Dershane

Öğrencilerin okul eğitimine destek vermek için, Aydınlıkevler dershane gibi özel bir dershaneler mevcuttur. Özel dershanede yapılan eğitim okuldaki...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.